Szybka rezerwacja:

Atrakcje

Ranczo Kozubnik

www.apartament28.pl

Oferowana jest nauka jazdy konnej zarówno dla dzieci i dorosłych. Wyjazdy w teren, oprowadzanki. Nauka dostosowana do obecnie posiadanych umiejętności: dla początkujących jak i średniozaawansowanych. 

Restauracja NIE MA MOCNYCH

www.apartament28.pl

W budynku znajduje się serwująca smaczne dania restauracja, która specjalizuje się także w cateringu czy organizacji imprez okolicznościowych. Pełny serwis kelnerski, swojskie stoł i słodkie bufety.

Trasy rowerowe

www.apartament28.pl

Okolice Kurortu Kozubnik to idealne miejsce do uprawiania turystyki rowerowej. Znajdują się tu trasy o różnych poziomach trudności. Spragnionych adrenaliny miłośników rowerów górskich z pewnością zachwyci możliwość skorzystania z tras downhillowych Góry Żar. Do dyspozycji oddano 3 trasy: Trasa Easy Line o długości 3.8km, Trasa Air Line o długości 2,3km oraz najtrudniejszą trasę: Trasa Downhill o długości 2km

Jeziora

www.apartament28.pl

Wodną atrakcję stanowią dwa jeziora: Międzybrodzkie oraz Żywieckie. Stanowią nie lada gratkę dla miłośników sportów wodnych, kąpieli czy wędkarzy. To również idealne miejsce na rekreację w postaci żeglowania. Znajdują się tu widokowe, górskie trasy turystyczne piesze i rowerowe oraz plaże z placami zabaw i kąpieliskami. Na brzegach czynne są wypożyczalnie sprzętu: kajaków i rowerków wodnych.

Kolejka Linowo-terenowa

www.apartament28.pl

Niebywałą atrakcję stanowi całoroczna kolej linowo-terenowa z Międzybrodzia Żywieckiego na Górę Żar. W lecie służy turystom oraz paralotniarzom i szybownikom, a zimą to miejsce pełne narciarzy i snowboardzistów. Przy górnej stacji kolejki wypożyczyć można terenowe hulajnogi Monsterroller lub zjechać w dół torem saneczkowym.

Plac zabaw

www.apartament28.pl

Bezpieczną zabawę na terenie Kurortu Kozubnik zapewnia plac zabaw, który usytuowany jest w otoczeniu zieleni. To wspaniała propozycja dla najmłodszych na spędzenie niezapomnianych chwil na huśtawkach, w piaskownicy lub na drabinkach. To niewątpliwie raj dla najmłodszych mieszkańców apartamentów.

Siłownia Plenerowa

www.apartament28.pl

Siłownia plenerowa to miejsce, dzięki któremu zadbasz o swoje zdrowie i kondycje, a przy okazji dotlenisz się świeżym, górskim powietrzem. Trening w otoczeniu zieleni pomaga zredukować stres i uspokaja, a przede wszystkim dostarcza pozytywnej energii na cały dzień. Sprzęty do ćwiczeń są przeznaczone zarówno dla osób początkujących oraz zaawansowanych sportowców.

Wiata grillowa

www.apartament28.pl

Dla mieszkańców Kurortu dostępna jest wiata grillowa, mogąca pomieścić kilkanaście osób. Doskonałe miejsce, by zorganizować rodzinne spotkanie lub poznać innych mieszkańców Kurortu. Długie, letnie wieczory zachęcają do grillowania na świeżym powietrzu, zwłaszcza w otoczeniu przyrody.

Trasa narciarska

www.apartament28.pl

Atrakcji w sezonie zimowym dostarcza trasa narciarska na Górze Żar. To idealne miejsce dla miłośników sportów zimowych takich jak snowboard lub narty. Stok narciarski dysponuje trasą o długości 1600m i jest jedną z najdłuższych tras zjazdowych w Beskidach. Dla mniej zaawansowanych znajduje się tu trasa łatwa o długości 300m, a dla najmłodszych przedszkole narciarskie.